Yerli ve Milli üretimi desteklemek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz “Atık Yönetim Sektöründe Yerlileşme ve Millileşme Sempozyumu”‘nda sunumları ile programa değer katan tüm konuşmacılarımıza teşekkür ediyoruz.
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/Hacer-İlhan-YİĞİT-1-1024x1024.jpg)
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/Mustafa-Nair-TÜRKER-1-1024x1024.jpg)
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/ALPER-UZUN-1-1024x1024.jpg)
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/Volkan-AKINCI-1-1024x1024.jpg)
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/Hayrettin-CAN-1-1024x1024.jpg)
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/Erkan-ŞANAL-1-1024x1024.jpg)
![](http://www.tayced.org/wp-content/uploads/2019/12/Bekir-TOMBUL-1-1024x1024.jpg)
Yerli ve Milli üretimi desteklemek amacıyla gerçekleştirmiş olduğumuz “Atık Yönetim Sektöründe Yerlileşme ve Millileşme Sempozyumu”‘nda sunumları ile programa değer katan tüm konuşmacılarımıza teşekkür ediyoruz.